Kontakt

Dječji vrtić, Zagreb, Turopoljska 29, -uprava

Tel: 01/2303-401 (računovodstvo), 01/2303-402 (tajništvo)

e-mail: vrtic.cvrcak@zagreb.hr  

MB 3219950

OIB 33985054792 i

IBAN HR3024020061100901279

Uredovno vrijeme: 7:30h – 15:30h

 

 

Radno mjesto Ime i Prezime e mail Telefon

1.

Ravnatelj Anita Kolarić ravnatelj@vrticcvrcak.hr 01/ 230 5799
2. Tajnik (i službenik za informiranje)
Marko Glamočak
 
tajnik@vrticcvrcak.hr 01/ 230 3402
3. Voditelj računovodstva
Katarina Orešković Preprotić
 
racunovodstvo@vrticcvrcak.hr 01/ 230 3401
4. Administrativno računovodstveni
djelatnici

Vesna Klanac i Marica Martinović
 
racunovodstvo.cvrcak@gmail.com 01/ 230 3401
5. Pedagog
Tihana Meaški
 
pedagog@vrticcvrcak.hr 091/3424-891
6. Psiholog
Marijana Plavšin
 
psiholog@vrticcvrcak.hr 091/3424-890
7. Logoped
Neda Gugo Crevar
 
logoped@vrticcvrcak.hr 091/3424-892
8. Zdravstveni voditelj
Nikolina Jurišić
 
zdravstveni@vrticcvrcak.hr 091/3424-893


© 2020 Vrtić Cvrčak. Sva prava pridržana.