Obavijest roditeljima o premještaju djece iz vrtića u vrtić

Dječji vrtić Cvrčak

RODITELJIMA/SKRBNICIMA O MOGUĆNOSTI PRIJELAZA
DJETETA/CE U DRUGI GRADSKI DJEČJI VRTIĆ
ZA PEDAGOŠKU GODINU 2020./2021.

Roditelji/skrbnici djeteta koji imaju upisano dijete/cu u Dječjem vrtiću Cvrčak, a ne odgovara im po mjestu stanovanja, imaju mogućnost prijelaza djeteta/ce u drugi gradski dječji vrtić blizu mjestu stanovanja.

Zainteresirani roditelji/skrbnici pisanu Zamolbu o potrebi prijelaza djeteta/ce u drugi gradski vrtić trebaju predati u razdoblju od 16. do 27. ožujka 2020. godine u dječji vrtić koji dijete/ca pohađa/ju.

Komisija za upis djece rješavati će zamolbe roditelja/skrbnika u skladu s Pravilnikom o upisu djece i ostvarivanju prava i obveza korisnika usluga u Dječjem vrtiću Cvrčak i kriterijima za prednost pri upisu.

Dana 08. travnja 2020. dječji vrtići izvjestit će roditelje/skrbnike o rezultatima postupka prijelaza djece u gradskim dječjim vrtićima.

Dijete/ca kojem/ima je odobren prijelaz bit će se ispisana iz starog dječjeg vrtića s 31. kolovozom 2020. godine, a  upisano/a u novi dječji vrtić s početkom pedagoške godine 2020./2021. od 1. rujna 2020. godine.

RAVNATELJ/ICA

Anita Kolarić