Predstava Igrajmo se kraljevne na zrnu graška

U sklopu projekta "Darujmo djeci kazalište" kazališna skupina DV Cvrčak 16.02.2019. odigrala je predstavu "Igrajmo se kraljevne na zrnu graška" u Centru za kulturu Trešnjevka.
U predstavi se radi o skupini djece koja  igrajući se na tavanu pronađu staru škrinju s kostimima. U razgovoru se dogovore da bi se mogli igrati Kraljevne na zrnu graška. Tako igra započinje. Princ kreće u potragu i na putu susreće razne princeze, dok na vrata dvorca nije pokucala pokisla i izgubljena djevojka. Prinčeva majka postavila je pred princezu jedinstveni test kojim je dokazala da je djevojka prava princeza. Odaziv roditelja i djece bio je velik. Sav prihod od prodaje karata namjenjen je Udruzi za školovanje pasa vodiča.
Također, predstava je  u ožujku odigrana  i  u vrtiću za našu djecu.
Kazališna skupina gostovala je i u Gradu mladih, a već tradicionalno će sudjelovati u projektu "Priprema, pozor, kazalište" u organizaciji knjižnice S.S. Kranjčević.

Voditeljica kazališne skupine Cvrčak, Tina I.D.