Pismo pohvale

Poštovani,
Jučer sam s drugim roditeljima djece iz grupe Palčići u Zapoljskoj, sudjelovala na roditeljskom sastanku. Na istom sam, na žalost, usmeno propustila pohvaliti tete Biserku P. i Svjetlanu Đ., koje su jako stručno i predano pristupile sastanku te nam prenijele sve detalje o razvojnim fazama djeteta u dobi od 4 godine kao i plan i program rada za tekuću godinu, što je za svaku pohvalu, jer su se unatoč velikoj odgovornosti njihovog posla i obvezama koji isti podrazumijeva, uspjele educirati te nas upoznati sa svim karakteristikama i situacijama s kojima bi se mogli suočiti prilikom odgoja naših četverogodišnjaka. Također se ovim putem želim zahvaliti tetama na njihovoj predanosti svom poslu i svakodnevnom odgoju mog djeteta, gdje moram osim tete Biserke i tete Svjetlane zahvaliti i teti Martini P.B. Tete su brižne, djecu uvijek dočekuju s osmjehom, zagrljajem, što meni kao roditelju ulijeva osjećaj povjerenja, a istovremeno ih djeca doživljavaju kao autoritet koji na njih djeluje motivacijski, što je rezultat njihovog uloženog truda u posao koji rade. Na kraju želim zahvaliti upravi i stručnom timu vrtića Cvrčak koji je bio susretljiv prilikom premještaja moje djece u vrtić, a posebno gđi. Anici K. koja nam je prilikom intervjua s našom djecom približila program i djelovanje vrtića, te bila dostupna i uvijek spremna pomoći sa svim našim upitima i nedoumicama.
Lijepi pozdrav,
M.K.