Vježba evakuacije

U našem područnom objektu u Zapoljskoj 05.10.2016. održana je vježba evakuacije. Vježba je započela u 10 sati te su djeca nakon uzbunjivanja sa odgojiteljicama mirno izašla na dvorište vrtića. Cilj vježbe bio je upoznati djecu, odgojitelje i ostale djelatnike vrtića s postupkom evakuacije u požarnim situacijama. U vježbi su sudjelovala djeca svih odgojnih skupina u objektu. Nakon vježbe djeca su imala prilike razgledati vatrogasno vozilo, a vatrogasci iz DVD Maksimir djeci su pokazali opremu koju koriste u svom radu. Djeca, odgojitelji i ostali djelatnici vrtića uspješno su odradili vježbu evakuacije. Zahvaljujemo vatrogascima DVD Maksimir na iznimnoj suradnji prilikom koje su dogovorene vježbe evakuacije i u ostalim našim objektima.