Obilježavanje blagdana Sv. Josipa, humanitarni uskršnji sajam i gost iznenađenja u skupini Katoličkog vjerskog odgoja- Pingvini

Povodom blagdana sv.Josipa i projekta "Afrika" u skupini s Programom katoličkog vjerskog odgoja "Pingvini", odgojateljice su organizirale zajedničko druženje s roditeljima - posebno očevima te gledanje filma "Lica puna nade“ i humanitarni uskršnji sajam. Poseban gost iznenađenja  je došao iz Afrike, iz države Benin, vlč. Odilon Singbo!
Nakon blagoslova sobe, vlč. Odilon je očevima uputio prikladne riječi o sv.Josipu koji bi im trebao biti poseban uzor.
Svojim svjedočanstvom, kojim je pokazao izvrsno poznavanje hrvatskog jezika, vlč. Odilon  je djeci i roditeljima približio život djece u Africi te naglasio važnost zahvaljivanja.
Djeca su oduševila svoje očeve prigodnim recitacijama i molitvom sv. Josipu te im uručila poklone koje su izradila!
Nakon ogledanog filma "Lica puna nade" koji govori o mogućnostima i poteškoćama školovanja koje prolaze djeca i mladi u afričkoj zemlji Benin, vlč. Odilonu postavljena su pitanja o izgradnji Doma Sv. Ivana Pavla II u Beninu .
Uslijedilo je razgledavanje, kupnja te ugodno druženje uz kolače, kekse i piće.
Prikupljena sredstva od humanitarnog uskršnjeg sajma donirali smo Domu Sv. Ivana Pavla II. u Beninu

Odgajateljice Ruža A i Marina N.