Posjeta djece Kraćeg glazbenog programa Zakladi međugeneracijske solidarnosti

Djeca Kraćeg glazenog programa, s voditeljicama Sanjom G. i Ljiljanom G.K. bila su pozvana na glazbeno folklornu radionicu i druženje u Zakladu međugeneracijske solidarnosti "Zajednički put". Obilježavao se međunarodni dan folklora pa su djeca za taj dan pripremila mali nastup hrvatskih dječjih tradicijskih igara, pjesama i brojalica. Domaćini Udruge  zaplesali su i izveli male plesne koreografije iz Ukrajine, Francuske, Slovačke. U ugodnom i veselom druženju djece i odraslih, uz smijeh i glazbu djeca su s domaćinima osmislili ples bolivijskih Indijanaca. Dogovarajući nove susrete i u budućnosti, zahvaljujemo se gđi. Lei B. na pozivu i gđi. Valentini D. na realizaciji ovog zajedničkog projekta.

Voditeljica Kraćeg glazbenog programa Sanja G.