Aktivnosti skupine Bomboni

Skupina Bomboni je u projektu Planet Zemlja. U okviru projekta, između svega ostalog, stigli smo smo i do izvora energije, prvo onih koji se obnavljaju (sunce, zrak-vjetar,voda) a onda i onih koji se ne obnavljaju. Tako smo stigli i do nafte, slojeva zemlje, bušotina, platformi, što se od nafte proizvidi... pa sve do transporta. Tim putem stigli smo do tankera, a dalje i do ostalih vrsta prometnih sredstava na vodi. Tu smo i nastavili naše aktivnosti, ali u novonastalim okolnostima. Poticaj za nastavak bila je fotografija broda u boci, kao i stihovi.
Djeca su odabrala vrstu broda čiju maketu žele izraditi kod kuće sa svojim roditeljima. Zatim su odabrali stih. Snimke uradaka uz interpretiranje stihova, poslali su elektronskim putem. Sve smo uvezali u cjelinu i stvorili jedan zajednički uradak, na zadovoljstvo djece, roditelja i odgojitelja.

Odgojitelji skupine Bomboni