OBJAVA REZULTATA UPISA ZA PEDAGOŠKU GODINU 2020/21.

Upisi djece rane i predškolske dobi u programe predškolskog odgoja i obrazovanja za pedagošku godinu 2020/21. na području Grada Zagreba.

Ugovori za djecu koja od rujna 2020. kreću u DV Cvrčak potpisivati će se u periodu od 06. do 10. srpnja 2020. u tajništvu vrtića, Turopoljska 29.
Ugovor obavezno potpisuju oba roditelja.

Kod potpisivanja ugovora potrebno je donijeti Potvrdu nadležnog liječnika o obavljenom sistematskom zdravstvenom pregledu  djeteta prije upisa u dječji vrtić, presliku zdravstvene iskaznice djeteta, presliku iskaznice imunizacije djeteta (podaci o procijepljenosti).

Radno vrijeme tajništva: 07:30-15:30

Sve informacije o vrtiću, programima, pripremi, polasku djece u jaslice i vrtić te prilagodbi moći će se pročitati na web stranici DV Cvrčak u kategoriji aktualnosti i edukativni članci za roditelje.
Pratite našu web stranicu vrtića.

Vaš Cvrčak